Виховна робота

Відповідно до Закону України «Про освіту»,  в училищі впроваджено особистісно орієнтовану систему виховання. Сутність виховання в училищі – уміла організація та стимулювання психолого-педагогічно обґрунтованої діяльності студентів, формування та підтримання в них мотивації постійного творчого самовдосконалення; постійна допомога, підтримка, співчуття і співпереживання.

Виховна робота планується кураторами груп з урахуванням загальноучилищних заходів і затверджується заступником директора з гуманітарної освіти та виховання. Раз на тиждень, згідно із затвердженим графіком, відбувається година спілкування куратора із студентами. На таких годинах проходять хвилини інформування про найважливіші події у світі, країні, місті, училищі (готують студенти), бесіди на заплановані теми, диспути, зустрічі з працівниками правоохоронних органів, лікарями, ветеранами медичної галузі. Ряд заходів проходить в актовій залі, для проведення цих заходів об’єднуються студенти різних груп, курсів, відділень.

Так традиційним стало проведення святкового концерту до Дня працівників освіти, першого етапу конкурсу української мови ім. Петра Яцика, до Дня української писемності, акції «Милосердя» з відвідуванням людей похилого віку в територіальному центрі соціального захисту населення, науково-практичних конференцій, екскурсій у краєзнавчий музей і музей Миколи Островського, екскурсійних поїздок у міста Львів та Київ з відвідуванням Національного музею медицини України, культпоходів на вистави Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М.Старицького, Шевченківських днів, спортивних змагань у Всесвітній день здоров’я, конкурсів «Кращий за професією», зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, участь у проведенні Свята Перемоги, читацьких конференцій, усних журналів, традиційних студентських свят.

Значна увага приділяється  роботі з правового виховання. Сформовано раду з профілактики правопорушень, затверджено план роботи ради. Усі заходи здійснюються з метою недопущення правопорушень.

Активно ведеться пропаганда здорового способу життя серед студентів: регулярно проводяться бесіди про шкідливий вплив тютюнопаління, впливу алкоголю та наркотиків на здоров’я. Проведено лекторій «Ні – наркотикам!» з переглядом фільму. Організовано роботу  групи волонтерів «Молодь обирає здоровий спосіб життя»

Студенти мають змогу розвивати свої творчі здібності і таланти. Так у 2009 році студенти закладу брали участь у студентському святі «Тобі, Шепетівко, натхнення і талант!» до Дня міста (вересень). Грамотою міської ради у 2009 році було нагороджено студентку ІІ-А курсу відділення «Фармація» Тезікову Віту. Учасниками концерту, проведеного міською молодіжною організацією «Кедр», стали студенти ІІ-А курсу спеціальності «Стоматологія ортопедична» Присяжнюк Віктор і Федорчук Андрій (жовтень). Студенти ІІ-Б курсу спеціальності «Лікувальна справа» взяли участь у заходах, присвячених 65-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. 500 студентів відвідали виставу Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М.Старицького «Украдене щастя» Івана Франка. Було здійснено екскурсійні походи і поїздки.

Виховна робота у закладі носить державно-патріотичний, особистісно- орієнтований і професійно спрямований характер.