Стоматологія ортопедична

Практичні заняття зі спеціальності „Стоматологія ортопедична” проводяться в 7 зуботехнічних лабораторіях з техніки виготовлення знімних, незнімних, щелепно-лицевих, бюгельних протезів та лабораторії ортопедичних і  ортодонтичних конструкцій у дитячому віці.

Всі лабораторії для проведення практичних занять оснащені індивідуальними робочими  місцями з усім необхідним сучасним обладнанням.

На відділенні функціонує лабораторія прицезійного литва де студенти спостерігають та оволодівають етапами відливання протезів різних конструкцій.

Особлива увага приділяється сучасним технологіям виготовлення протезів, зокрема суцільнолитих, металокерамічних, бюгельних. Для цього в училищі створена лабораторія металокераміки з усім необхідним сучасним обладнанням та матеріалами провідних фірм.

Вивчаючи техніку виготовлення бюгельних протезів студенти користуються сучасним паралелолометром, проводять фрезерування та встановлення  різноманітних замкових пристосувань, швидко та якісно визначають найскладніші конструкції бюгельних протезів.