Стоматологія

Для забезпечення навчального процесу за спеціальністю «Стоматологія» в училищі створено матеріально-технічну базу, яка забезпечує високий рівень підготовки зубних гігієністів і відповідає сучасним вимогам до навчання.

В навчальному корпусі розміщена студентська стоматологічна поліклініка, до складу якої входить:

  •  чотири терапевтичних кабінети на 4 крісла кожен;
  •  один хірургічний кабінет на 3 крісла;
  •  рентгенкабінет;
  •  централізована стерилізаційна;
  •  фізіотерапевтичний кабінет.

В 4 клінічних залах-аудиторіях, де проводяться практичні заняття з предметів «Профілактика стоматологічних захворювань», „Терапевтична стоматологія” встановлені 12 сучасних стоматологічних установок вітчизняного та зарубіжного виробництва, фото полімеризатори, в наявності набори сучасних пломбувальних матеріалів світлового затвердівання та полірувальні системи, що дає змогу студентам навчитись виконувати основні профілактичні і терапевтичні стоматологічні маніпуляції при лікуванні карієсу і його ускладнень та некаріозних уражень.

Для діагностики і лікування використовується гелій-неонова лазерна установка ЛТМ-01, апарат „D  i G TEST” (пульпотестер), APEX Finder A.F.A. (F nalytie) (апарат для визначення верхівки кореня), фізіодеспенсер для хірургічних втручань в області щелепно-лицевої ділянки.

Викладачі – стоматологи спільно з фахівцями з комп’ютерної техніки обладнали комп’ютерне устаткування, яке дає змогу спостерігати на моніторі за діями лікаря-стоматолога в порожнині рота пацієнта.